Zbiórkomat dla walczących z rakiem dzieci

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Warto pomagać, ale teraz w dobie pandemii, wolontariuszy nie ma na ulicach, a dzieci chorują na nowotwory i potrzebują pomocy, wsparcia. W jaki sposób wpadliście na to, by inaczej pomóc chorym?
  • Musieliśmy sobie jakoś poradzić. Koronawirus nie zatrzymał chorób. Dzieci wciąć chorują na raka,  potrzebne są pieniądze na lekarstwa, terapie, rehabilitacje . Trzeba się do tego dostosować i znależć jakieś rozwiązanie – mówi Klaudia Smolarska z Fundacji na ratunek Dzieciom z ChorobA Nowotworową. 
  • Podobny projekt zobaczyłem w Wielkiej Brytanii. U nas tego nie było, dlatego od razu zadzwoniłam do ńundacji i postanowiłem to zrobić. Zależało mi, bo pod opieką Przylądka mam osobę bliską – mówi Robert Marciniak, autor Zbiórkomatu, właścicel Start Up Zbiórki od Serca pl.  
  • Praca nad projektem trwała kilka miesięcy, ale udało się. Teraz bezpiecznie, bezdotykowo można pomóc potrzebującym dzieciom. Aż 85 procent chorych na nowotwory dzieci można wyleczyć, ale potzrebne są pieniądze. Zbiórkomat – pierwszy w Polsce – stoi w Centrum Handlowym Magnolia we Wrocławiu. Pomóc może każdy z nas. 

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy