Zespół Echo24 zmieszany z błotem!

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Błoto, piasek, pot i jeszcze trochę błota - tymi słowami można podsumować tegoroczną edycję Runmageddonu w Rolantowicach. W tej rywalizacji sportowej uczestniczył także zespół Telewizji Echo24. Chociaż nie było łatwo, a na pomysł startu wpadliśmy kilka dni wcześniej, każdy z nas pokonał sześć kilometrów i 30 przeszkód, a przy tym świetnie się bawił.

Nie spodziewałam się takich emocji, tylu wrażeń. Błoto, piasek, wszystko co możliwe, woda. Wyglądamy tragicznie, ale była świetna energia. Myślę, że każdy z nas tego potrzebował – wyznaje Zuzanna Kuczyńska, reporterka telewizji Echo24.

Rywalizacja sportowa, oprócz tego, że dużo uśmiechu, błota i uśmiechu w tym błocie. Rywalizacja sportowa, zacięcie, ale przede wszystkim dużo dobrej zabawy i uśmiechu, błota, potu i nerwów – mówi Tomasz Nykiel, wiceprezes telewizji Echo24.

Wysiłek potężny, nie byłem za bardzo przygotowany, pełen spontan, także sam fakt dotarcia w ogóle do mety jest dla mnie wielkim zaskoczeniem. Fajne wyzwanie, próba siebie i motywacja, żeby pracować nad sobą – podkreśla Michał Musiał, operator telewizji Echo24.

Bardzo ciężko w niektórych momentach, ale przede wszystkim dużo frajdy, dużo fajnej atmosfery na trasie, ludzi, którzy się nie znają i rozmawiają ze sobą – dodaje Oliwia Stasiak, reporterka telewizji Echo24.

Przeszkód było wiele, ale z każdą sobie daliśmy radę, jakoś pokrętnie albo drużynowo – mówi Zuzanna Kuczyńska, reporterka telewizji Echo24.

Był taki moment, że było samo błoto, ludziom i między innymi mi, utknęły buty, to było trudne i dziwne. Najtrudniejszą przeszkodą było noszenie łańcuchu przez jakieś 300- 400 metrów, niosło się go na barkach, sporo ważył – zaznacza Oliwia Stasiak, reporterka telewizji Echo24.

Każda przeszkoda była trudna, ale każda sprawiała dużo frajdy, tak że wychodziło się całym w błocie, albo w wodzie z przeszkody, też było super, ale najważniejsze, że my tutaj biegliśmy i rywalizowaliśmy jako drużyna Echo24 – podsumowuje Tomasz Nykiel, wiceprezes telewizji Echo24.

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy