Zimowa rekrutacja na PWr. Dwa nowe kierunki

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Zimowa rekrutacja na Politechnice Wrocławskie trwa jeszcze przez miesiąc. Do 9 lutego absolwenci studiów inżynierskich mogą rejestrować się na ponad 60 kierunków. Uczelnia przygotowała dwie nowości.

Na studentów czeka ponad 3700 miejsc na studiach stacjonarnych i 350 miejsca na studiach niestacjonarnych drugiego stopnia. Jednocześnie trwa rekrutacja na studia niestacjonarne I stopnia na kierunku górnictwo i geologia.

Oferujemy 64 kierunki studiów. Przede wszystkim są to kierunki na drugim poziomie, czyli na studiach magisterskich. Oferujemy także jeden kierunek na studia niestacjonarne – jest to Górnictwo i Geologia. Jest to rekrutacja zimowa, którą oferujemy dla absolwentów studiów inżynierskich – mówi Michał Skorupa, dział rekrutacji Politechniki Wrocławskiej.

Politechnika Wrocławska przygotowała również dwa nowe kierunki na studiach drugiego stopnia – elektroniczne systemy mechatroniki na Wydziale Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów oraz energetyka jądrowa na Wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Można się zarejestrować w systemie on-line, w systemie IRK dla kandydatów. Rejestracja trwa od 20 grudnia do 9 lutego. Póki co kandydaci dosyć nieśmiało rejestrują się w naszym systemie. Czekamy na okres, kiedy już obronią swoje dyplomy i wtedy na pewno zacznie się większy ruch w systemie informatycznym, i będziemy mogli coś więcej na ten temat powiedzieć. Podejrzewamy, że najwięcej kandydatów będzie się rejestrować na kierunki związane z informatyką – dodaje Michał Skorupa, dział rekrutacji Politechniki Wrocławskiej.

Uczelnia przygotowała specjalne spotkania online, podczas których będzie można dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych kierunków, specjalności, ale także o perspektywach dla absolwentów i szczegółach naboru. Spotkania będą transmitowane na żywo na profilu Politechniki Wrocławskiej na YouTube 24 i 25 stycznia. Rekrutacja trwa do 9 lutego, a listy zostaną ogłoszone 14 lutego.

Zobacz również

Zamek Piastowski w Jaworze jest miejscem, które przez sporą część swojej historii pełniło funkcję więzienia, zarówno nazistowskiego, jak i komunistycznego. Jednak pod koniec lat 80. artystyczne środowiska zaczęły wykorzystywać jego przestrzeń do twórczości artystycznej. Obecnie jest to miejsce alternatywnej sztuki i muzyki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy