Zimowe Kino Tropikalne w Kobierzycach, czyli pierwszy powiew wiosny

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Końcówka lutego, a Kobierzycki Ośrodek Kultury proponuje Zimowe Kino w Tropikach dla najmłodszych. Warsztaty tropikalne i seans filmu animowanego już w najbliższą sobotę 26 lutego. Wstęp jest wolny.
  • Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy i nie tylko na Kobierzyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie odbędzie się Zimowe Kino w Tropikach. Na dzieci czekają warsztaty i animacje, a o 18:00 seans filmu „Sing”. Myślę, że seans spodoba się każdemu. Aura za oknem jest raczej smutna, dlatego chcieliśmy dodać trochę pozytywnej energii – mówi Tomasz Dąbrowski, Kobierzycki Ośrodek Kultury.

O tym jak spragnieni kultury są mieszkańcy gminy najlepiej świadczy fakt, że bilety na popularny spektakl „Klimakterium” rozeszły się w cztery dni.

Od razu wszystkim się robi jakoś tak duszno i gorąco, bo oczywiście mówimy o klimakterium. Spektakl grany od wielu lat i na deskach wielu teatrów. Popularny spektakl w gwiazdorskiej obsadzie, który jeździ po całej Polsce. Panie z ogromnym dystansem podchodzą do tematu menopauzy, który czeka nas wszystkie. Cztery dni i biletów nie było, to świadczy o tym, że warto robić spektakle w Kobierzycach – dodaje Ewelina Grabowska, Kobierzycki Ośrodek Kultury.

Organizatorzy z Kobierzyckiego Ośrodka Kultury zdradzają, że zarówno Zimowe Kino w Tropikach, jak i spektakl „Klimakterium” to dopiero początek nadchodzącej wiosny.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy