Znajdź Swoją Trasę – Rowerowa Gra Terenowa

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Dolny Śląsk to rowerowe zagłębie Polski - z tras i ścieżek rowerowych korzysta coraz więcej miłośników dwóch kół. Nie ma w tym nic dziwnego - województwo dolnośląskie oferuje wiele możliwości. Tutaj każdy może znaleźć swoją trasę, bo ich wybór jest ogromny. Od ścieżek rowerowych po płaskich terenach do górzystych tras z przepięknymi krajobrazami wokół. Na dolnośląskich trasach rowerzystów można spotkać w każdym momencie, tutaj sezon nie kończy się po wakacjach. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego w ramach kampanii Znajdź Swoją Trasę pokazują, co czeka na wszystkich aktywnych na Dolnym Śląsku.

Na Dolny Śląsk chętnie przyjeżdżają turyści z wielu krajów. Turystyka rowerowa jest coraz bardziej popularna również wśród Dolnoślązaków, dlatego Wydział Promocji Urzędu Marszałkowskiego przygotował specjalną rowerową grę terenową, która pozwala odkrywać zakątki stolicy Dolnego Śląska.

Za pomocą specjalnej mapy lub aplikacji mobilnej Znajdź Swoją Trasę, wszyscy chętni mogą aktywnie zwiedzać Wrocław. Rowerowa Gra Terenowa to idealna forma spędzania czasu dla całych rodzin – na trasie znajduje się około 20 przystanków-niespodzianek, na uczestników czekają zagadki i zadania do wykonania. Trasa nie jest wymagająca i nie prowadzi głównymi ulicami miasta, więc jest bezpieczna i doskonała na rodzinną wycieczkę.

Aplikacja Znajdź Swoją Trasę z rowerową grą terenową pokazuje, w jaki sposób można spędzić czas na dwóch kołach w stolicy Dolnego Śląska. Na rowerzystów czeka również ponad 200 propozycji wycieczek rowerowych po całym regionie w drugiej aplikacji – Dolny Śląsk rowerem.

Możliwości spędzenia wolnego czasu w regionie pokazują spoty powstałe w ramach kampanii Znajdź swoją trasę, która promuje turystykę rowerową w kraju i za granicą. Dla turystów przygotowano specjalną stronę internetową www.dolnyslaskrowerem.pl i aplikację mobilną Dolny Śląsk Rowerem. Trasy i opisy dostępne są również na facebookowym fanpage’u Dolny Śląsk rowerem.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy