Zniżki za PIT dla wrocławian

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Program Nasz Wrocław obchodzi pierwsze urodziny. W ramach świętowania, miasto przedstawiło nowych partnerów programu.

Nasz Wrocław to miejski program, którego celem jest zachęcenie mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz udziału w życiu miasta. Wszyscy ci, którzy rozliczają podatki we Wrocławiu mogą dzięki niemu skorzystać ze zniżek do muzeum czy zoo.

Cały projekt dedykowany jest tym, którzy w swoich podatkach już włączają się w budżet miasta i w istocie współfinansują wszystkie projekty — mówi Radosław Michalski, dyrektor Biura Promocji i Turystyki Urzędu Miejskiego.

Nasz Wrocław oferuje zniżki w niemal 60 miejscach na terenie całego Wrocławia. To między innymi placówki kultury, klubokawiarnie, ośrodki sportu i rekreacji. Do grona partnerów dołączył również Ogród Japoński i restauracja Hard Rock Cafe. Oprócz tego, na osoby poruszające się komunikacją miejska czeka kolejna niespodzianka.

Mając status aktywnej karty podatnika miejskiego nie zapłacimy więcej za komunikację miejską — dodaje Marcin Urban, skarbnik miejski. 

Aby skorzystać z darmowych wejść oraz zniżek, oprócz rozliczania się we Wrocławiu, należy pobrać aplikację, która jest bezpłatna. W przypadku osób starszych, które nie maja dostępu do internetu można również wyrobić kartę Nasz Wrocław. Do tej pory z programu Nasz Wrocław skorzystało ponad 50 tysięcy osób.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy