Zrób zdjęcie w Alei Bielany – pomóż chorym dzieciom

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Podwójna radość, podwójna pomoc - to świąteczna akcja, beneficjentem której jest fundacja Zobacz Mnie, wspierająca dzieci chore i z niepełnosprawnościami. Dołączyć do niej może każdy. Wystarczy zrobić zdjęcie w strefie świątecznej w Alei Bielany i wrzucić je na swój insta profil lub facebook. Za każde zajęcie z hasztagiem #podwojnaradosc centrum handlowe przekaże na rzecz fundacji 10 zł. Pomóżmy podopiecznym fundacji Zobacz Mnie poczuć magię świąt.

Aktualnie mamy kilkadziesiąt podopiecznych w bardzo ciężkim stanie zdrowia, dla wielu z nich szukamy pomocy na całym świcie, są organizowane zbiórki na konkretne leczenia poza granicami kraju. To wielkie miliony, ale tak naprawdę uzyskane tutaj te 10 zł ma też znaczenie dla całej historii leczenia i znaczenie dla czasu, w którym dziecko wyjedzie na bardzo często leczenie ostatniej szansy – mówi Agnieszka Aleksandrowicz-Zdral, prezes zarządu fundacji Zobacz Mnie.

Zrobienie zdjęcia nic nas nie kosztuje, a dla podopiecznych fundacji każda złotówka przekazana w ramach tej akcji jest na wagę złota.

To wspaniała przygoda dla każdego, kto robi tu zakupy, a przede wszystkim wielka pomoc dla naszych podopiecznych. Te 10 zł ma ogromną moc, bo pomaga ratować zdrowie, często życie albo sprawia po prostu wielką radość na święta – zaznacza Agnieszka Aleksandrowicz-Zdral.

W tym roku w Alei Bielany Święta Bożego Narodzenia liczą się podwójnie. Chcemy naszym klientom dać powody do tego, żeby radować się podwójnie i podwójnie świętować Boże Narodzenie. Głęboko wierzymy też w to, że pomaganie daje podwójną radość zarówno tym, którzy korzystają z tej pomocy, jak i tym osobom, które tej pomocy udzielają – mówi Ewa Kolondra, dyrektor Alei Bielany.

Akcja trwa do 31 grudnia. Dołączając do niej, możemy sprawić, że nadchodzące święta będą liczyły się podwójnie, szczególnie dla tych, którzy otrzymają wsparcie w ramach tej inicjatywy.

Zobacz również

Po katastrofie z 2022 roku Odra nadal jest w bardzo kiepskim stanie. Marszałek Sejmu Szymon Hołownia spotkał się dzisiaj ze środowiskiem proekologicznym Wrocławia, aby przedyskutować to, co można zrobić, aby poprawić stan jakości rzeki Odry oraz innych rzek w Polsce.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy