Dzień Kobiet w Mirkowie. Koncert i warsztaty z ekspertkami

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
W Dniu Kobiet w Mirkowie w gminie Długołęka na panie czekał koncert jazzowy i wiele innych atrakcji, ale tego dnia każda z pań życzy sobie czegoś innego. Jednak chyba najważniejsze jest to, żeby na co dzień, każdego dnia świata o nich nie zapominał.

– Troszkę dla kobiet. Czyli koncert, troszeczkę pogadanek o sprawach związanych, które kobiety najbardziej lubią, czyli wiadomo kosmetyki, jakieś tam ulepszacze różnego rodzaju. I później druga część koncertu, który mam nadzieję, że paniom umili ten piękny dzień i będzie fajnie – mówi Wojciech Błoński, wójt gminy Długołęką.

-Jesteśmy mieszkankami Mirkowa i z chęcią zobaczymy, co się dzieje

-Bardzo jesteśmy ciekawe, co tutaj dla nas przygotowano – dodają mieszkanki

-Zostaliśmy zaproszeni, a już jakiś czas współpracujemy z gminą, z panem wójtem i za każdym razem kiedy on prosi to się nie odmawia. Jak dla kobiet to już całkiem się nie odmawia – mówi Gentelman’s Jazz.

– Będzie edukowanie w zakresie praw majątkowych. Będziemy rozmawiać o kasie – mówi Ewelina Miśko-Pawłowska, radczyni prawna, prawokobiet.pl .

– A ja znowuż tak jak powiedziałem prezentuję markę Clarena, której właścicielka pochodzi tutaj z tej gminy. Ona jest z Wilczyc pod Wrocławiem i zawsze się stara wspierać takie inicjatywy – mówi Anna Rzadkowska, Clarena.

– Dzisiaj przygotowałam specjalnie w tym uroczystym kobiecym dniu taką prelekcję z warsztatem o transformacji energii porażki w energię sukcesu. Jest to taka prezentacja, która jest oparta w stu procentach na mojej osobistej, własnej historii. I pomimo, że jest tam bardzo dużo emocji i historii, które są bardzo ciężkie, to kończy się zdecydowanie wielką nadzieją i happy endem – mówi Magdalena Zacharisiewicz, Extra. Akademia Rekreacji Ruchowej.

– Czego mogę życzyć kobietom? Przede wszystkim wytrwałości do nas wszystkich. Przede wszystkim zdrowia, bo dziś, jak wiemy dobrze, zdrowie jest najważniejsze, mówiąc wprost. No i uśmiechu na waszych buziach – mówi Wojciech Błoński, wójt gminy Długołęką.

– Dużo miłości 

– Samych dobroci

– Szczęścia, i na wszelki wypadek miliona dolarów

– Dużo męskiej uwagi

– Ja sobie życzę takiego większego wewnętrznego spokoju i myślę, że tego samego życzę też wszystkim paniom, wewnętrznej takiej ciszy i radości – mówi Ewelina Miśko-Pawłowska, radczyni prawna, prawokobiet.pl .

– Jako, że reprezentuje firmę kosmetyczną, czyli piękna na co dzień, ona również ma znaczenie, ale też radości, miłości, tego czego sobie sama życzy – mówi Anna Rzadkowska, Clarena.

– Zdrowia i takiego zadowolenia 

– Najbardziej życzę kobietom odwagi, żeby realizowały swoje marzenia i żeby brały odpowiedzialność w pełni za swoje życie. Moje motto to nigdy nie przegrywam. Albo wygrywam, albo się uczę – mówi Magdalena Zacharisiewicz, Extra. Akademia Rekreacji Ruchowej.

Zobacz również

Tuż przy Kopalni Złota w Złotym Stoku znajduje się muzeum w pełni poświęcone przedmiotom znalezionym lub wyprodukowanym w tym mieście. Znajdziemy tutaj największą w Polsce kolekcję złotostockiej porcelany, jedyny na świecie złoty medal wykonany na polecenie Hermana Güttlera oraz tajemniczą kolekcję lalek.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy