Programy Echo24

Kalejdoskop Seniora

Wrocławskie Centrum Seniora, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego i Gmina Wrocław wraz Telewizją Echo24 realizują program Kalejdoskop Seniora. Turystyka, zdrowie, kultura, sport, edukacja czy projekty lokalne międzyinnymi tymi tematami będziemy zajmowali się w magazynie kierowanym do seniorów i ich rodzin.

Najnowsze odcinki

Kalejdoskop Seniora odc. 15

Zapraszamy Państwa na Wielkanocny, specjalny, wyjątkowy odcinek Kalejdoskopu Seniora. W tym odcinku mówimy wiele o tradycjach świątecznych, skąd się wzięły i dlaczego warto je obchodzić? Rozmawiamy także z ks. Rafałem Kowalskim, rzecznikiem Archidiecezji Wrocławskiej.

Kalejdoskop Seniora odc. 14

W kolejnym odcinku programu Kalejdoskop Seniora przedstawiamy Państwu wiele ciekawych tematów. Mówimy między innymi o tym, że ruszyła czwarta edycja Wrocławskiej Szkoły Liderów skierowana do osób, które realizują projekty senioralne, a także o Wolontariacie Towarzyszącym co to takiego? Zapraszamy!

Kalejdoskop Seniora odc. 13

Zapraszamy na kolejny odcinek programu Kalejdoskop Seniora. Tym razem z okazji Dnia Kobiet pokazujemy seniorki, a także przedstawiamy ich historie. Mówimy także o różnych innych ciekawych …

Kalejdoskop Seniora odc. 12

W najnowszym odcinku Kalejdoskopu Seniora przybliżamy kwestie związane z e-Urzędem Skarbowym oraz wyjaśniamy co i w jaki sposób można załatwić. Oprócz tego instruktor nordic walking podpowiada, w jaki sposób zacząć chodzić z kijkami. Przypominamy także o akcji “Zmień piec”. Zapraszamy!

Kalejdoskop Seniora odc. 11

Czas na Kalejdoskop Seniora, a w nim trochę o aktywnościach, a także o tłustym czwartku. Nie zabrakło także tematu Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego, a także garstka informacji zdrowotnych. Zapraszamy na kolejny odcinek!

Kalejdoskop Seniora odc. 10

W kolejnym odcinku "Kalejdoskopu seniora" opowiadamy o dostępie do opieki zdrowotnej, wydarzeniach kulturalnych i ważnej w czasie pandemii pomocy dla osób starszych w ramach projektu "Wspieraj …

Kalejdoskop seniora odc. 9

W kolejnym odcinku naszego programu pokazujemy szczegóły miejskiego projektu Mikrograntów. Opowiem także o opiece zdrowotnej w czasie pandemii i o wyjątkowych Dniach Babci i Dziadka.

Kalejdoskop Seniora odc. 8

W kolejnym odcinku programu rozmawiamy z prezydentem Wrocławia o polityce senioralnej i tym, co zrobić, żeby ułatwić życie seniorom w stolicy Dolnego Śląska.

Kalejdoskop Seniora odc. 7

W świątecznym odcinku Kalejdoskopu Seniora przybliżamy tradycje i zwyczaje Bożego Narodzenia. Zdradzamy, jak zachować się w kuchni, a także pokazujemy wszystkie działania skierowane do seniorów. To …

Kalejdoskop Seniora odc.6

W kolejnym odcinku naszego programu zdradzamy tajniki dbania o siebie. Opowiemy jak ważna w okresie jesienno-zimowym jest domowa pielęgnacja. Coś, co może w tym pomóc, to …