Programy Echo24

Kalejdoskop Seniora

Wrocławskie Centrum Seniora, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego i Gmina Wrocław wraz Telewizją Echo24 realizują program Kalejdoskop Seniora. Turystyka, zdrowie, kultura, sport, edukacja czy projekty lokalne międzyinnymi tymi tematami będziemy zajmowali się w magazynie kierowanym do seniorów i ich rodzin.

Najnowsze odcinki

Kalejdoskop Seniora odc. 26

W kolejnym Kalejdoskopie Seniora opowiadamy o wydarzeniach w ramach tegorocznych Wrocławskich Dni Seniora, m.in. terenowym rajdzie i wystawie inspirowanej podróżami po Japonii. Wybieramy się z kamerą także na spotkanie Muzycznego Klubu Seniorów i Juniorów z Elvisem Presleyem w roli głównej.

Kalejdoskop Seniora odc. 25

W wyjątkowym odcinku Kalejdoskopu Seniora przedstawiamy państwu Inaugurację Dni Seniora. Przez cały miesiąc będą odbywały się spotkania, warsztaty i wiele innych. Święto Seniorów rozpoczął taniec w kręgu, nagrody i koncert Felicjana Andrzejczaka z zespołem.

Kalejdoskop Seniora odc. 24

W kolejnym odcinku Kalejdoskopu Seniora zdradzamy szczegóły nadchodzącej imprezy – Wrocławskich Dni Seniora, w ramach których dla mieszkańców przygotowano ponad 100 wydarzeń. O uroczystości inauguracji, konkursach i idei wydarzenia. W programie powiemy także o nowym programie miejskim, który ma edukować seniorów w sprawach związanych z telemedycyną.

Kalejdoskop seniora odc. 23

W kolejnym odcinku Kalejdoskopu Seniora opowiadamy o zajęciach sportowych dla seniorów, o Narodowym Spisie Powszechnym i na co trzeba uważać. We wrześniu odbędą się także Dni Seniora, szczegóły w naszym programie.

Kalejdoskop seniora odc. 22

W kolejnym odcinku programu “Kalejdoskop Seniora” pokazujemy, jak działa Szczepciobus, a także sprawdzamy, jak radzić sobie z upałami. Mówimy także o tym, dlaczego Wrocław przystąpił do programu „Miast międzykulturowych”. Zapraszamy na kolejny odcinek!

Kalejdoskop seniora odc. 21

Zapraszamy na kolejny odcinek “Kalejdoskopu seniora”, a w nim o szybkim dojeździe na szczepienia, a także o nowym Centrum Aktywności Lokalnej na wrocławskich Złotnikach.

Kalejdoskop seniora odc. 20

W kolejnym odcinku Kalejdoskopu Seniora opowiadamy o tym, jak skorzystać z programu darmowych leków dla seniorów 75+. Oprócz tego mówimy o parkach ESK i ofercie Centrów Aktywności Lokalnej. Przedstawiamy także program wydarzeń kulturalnych tegorocznych obchodów Święta Wrocławia.

Kalejdoskop seniora odc. 19

W kolejnym odcinku naszego programu opowiadamy jak miasto Wrocław pomaga seniorom, a także o tym dlaczego seniorzy częściej popadają w nałogi. Przedstawimy także ofertę Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego przygotowaną na Miesiąc Rodziny.

Kalejdoskop Seniora odc. 18

Kolejny odcinek poświęcony będzie akcji Danie dla Seniora, która przy pomocy wrocławskich restauratorów, zorganizowało Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznej-Wrocławskie Centrum Seniora. Rozmawiamy z przedstawicielami restauracji, seniorami i wolontariuszami.

Kalejdoskop Seniora odc. 17

W kolejnym odcinku naszego programu opowiemy o Święcie Pracy oraz o tym jak ważna dla wrocławian jest Konstytucja RP, wspominając tę z 3 maja. Nie zabraknie ciekawej rozmowy, a także kulturalnych informacji.