Aktualności

Zamknij

Uratowali poszkodowanego, sami zatruli się dymem. Pożar na Bolesławieckiej

. 16:24, 24.06.2026 Aktualizacja: 16:26, 24.06.2026
Skomentuj Uratowali poszkodowanego, sami zatruli się dymem. Pożar na Bolesławieckiej KMP we Wrocławiu

Policjanci uratowali z pożaru mężczyznę i sami ulegli zatruciu. Do tej niebezpiecznej sytuacji doszło w minioną niedzielę, a policja podzieliła się informacjami o stanie zdrowia funkcjonariuszy 24 czerwca. Po dotarciu na miejsce pożaru, mundurowi z komisariatu Stare Miasto, nie czekając na straż pożarną postanowili ruszyć z pomocą mężczyźnie uwięzionemu w płonącym lokalu.

Pożar wybuchł około 1:30 w nocy. Uwięziony w mieszkaniu był 63-letni mężczyzna, który nie był w stanie sam wyjść z lokalu, usytuowanego na wyższym piętrze jednego z budynków przy ulicy Bolesławieckiej. Policjanci weszli do zadymionego budynku i pomogli poszkodowanemu opuścić lokal. Sami jednak ulegli zatruciu dymem. Decyzją lekarzy zostali przetransportowani do dalszych badań, które na szczęście nie wykazały poważnych skutków zdrowotnych.

Poza poszkodowanym 63-latkiem, z straż pożarna ewakuowała z czwartego piętra budynku 20 osób. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał pod opieką lekarzy.

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu echo24.tv. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%