Policjanci uratowali z pożaru mężczyznę i sami ulegli zatruciu. Do tej niebezpiecznej sytuacji doszło w minioną niedzielę, a policja podzieliła się informacjami o stanie zdrowia funkcjonariuszy 24 czerwca. Po dotarciu na miejsce pożaru, mundurowi z komisariatu Stare Miasto, nie czekając na straż pożarną postanowili ruszyć z pomocą mężczyźnie uwięzionemu w płonącym lokalu.
Pożar wybuchł około 1:30 w nocy. Uwięziony w mieszkaniu był 63-letni mężczyzna, który nie był w stanie sam wyjść z lokalu, usytuowanego na wyższym piętrze jednego z budynków przy ulicy Bolesławieckiej. Policjanci weszli do zadymionego budynku i pomogli poszkodowanemu opuścić lokal. Sami jednak ulegli zatruciu dymem. Decyzją lekarzy zostali przetransportowani do dalszych badań, które na szczęście nie wykazały poważnych skutków zdrowotnych.
Poza poszkodowanym 63-latkiem, z straż pożarna ewakuowała z czwartego piętra budynku 20 osób. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał pod opieką lekarzy.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu echo24.tv. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz