Programy

Zamknij

Mamy obowiązek pomagać zwierzętom. Wrocławska Ekostraż o wypadkach z udziałem braci mniejszych

Nadia Szagdaj Nadia Szagdaj 22:28, 22.06.2026 Aktualizacja: 06:23, 23.06.2026
Skomentuj Mamy obowiązek pomagać zwierzętom. Wrocławska Ekostraż

Z Katarzyną Szakowską z wrocławskiej Ekostraży rozmawialiśmy o bezpieczeństwie zwierząt w naszej okolicy. Dla przykładu, skupiliśmy się na jeżach. Co robić, gdy już dojdzie do wypadku z naszym udziałem? Jakie mamy wówczas obowiązki? Czy możemy ratować zwierzęta na własną rękę i czy jeże aby na pewno mieszkają w lesie? Pytania zadawała Nadia Szagdaj.

Wrocławska Ekostraż od lat pomaga dzikim i nie tylko dzikim zwierzętom na Dolnym Śląsku. Co robić w sytuacji gdy znaleźliśmy rannego jeża lub inne zwierzę? DO kogo się udać, gdzie dzwonić? Na pytania odpowiadała Katarzyna Szakowska.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu echo24.tv. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%