Z Katarzyną Szakowską z wrocławskiej Ekostraży rozmawialiśmy o bezpieczeństwie zwierząt w naszej okolicy. Dla przykładu, skupiliśmy się na jeżach. Co robić, gdy już dojdzie do wypadku z naszym udziałem? Jakie mamy wówczas obowiązki? Czy możemy ratować zwierzęta na własną rękę i czy jeże aby na pewno mieszkają w lesie? Pytania zadawała Nadia Szagdaj.
Wrocławska Ekostraż od lat pomaga dzikim i nie tylko dzikim zwierzętom na Dolnym Śląsku. Co robić w sytuacji gdy znaleźliśmy rannego jeża lub inne zwierzę? DO kogo się udać, gdzie dzwonić? Na pytania odpowiadała Katarzyna Szakowska.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu echo24.tv. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz