Przełamywanie barier, walka o siebie, rozwijanie pasji – I Forum Prawo Kobiet we Wrocławiu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Tak naprawdę nikt nie spodziewał się takiej frekwencji. I Forum Prawo Kobiet skupiło ponad 150 kobiet. To kobiety niezwykłe. Kobiety, które są liderkami, prezeskami, kobietami sukcesu, ale przede wszystkim wojowniczkami. To kobiety, które walczą o swoją pozycję, życie, szczęście i prawo samostanowienia o sobie. Były łzy, dużo wzruszeń i mnóstwo pozytywnej energii.
  • Kobieco przy kawie o prawie i projekt Prawo Kobiet jest dla każdej kobiety, niezależnie od jej statusu społecznego,  majątkowego, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania. Dla każdej. Staramy się być otwarte, na luzie. Jak chcesz przyjść w dresie to przychodzisz w dresie, w bluzie, w bytach na obcasie i płaskich i podejmujemy tematy, które są bliskie każdej kobiecie.  Psychologia, relacje, komunikacje, prawo, podatki. Staramy się rozmawiać i poruszać takie tematy, które są ważne i to wynika z naszych rozmów prywatnych, więc ja wybieram prelegentów, żeby ta tematyka była interesująca – mówi Ewelina Miśko-Pawłowska, organizatorka I Forum Prawo Kobiet, prezeska Fundacji Prawo Kobiet.  
  • Na tej sali 150 kobiet, energia na maksymalnie wysokim poziomie, ale to energia, która daje nam do myślenia, która kieruje nas w stronę wyjdź ze strefy komfortu i zacznij coś zmieniać w swoim życiu, bo marzenia się nie spełniają, tylko trzeba je realizowaćMagdalena Zacharisiewicz, trenerka mentalna, coach. 
  • Ja pracując z kobietami w programie „Jesteś wystarczająca” pokazuję – odnajdź siebie, bądź dla siebie dobra, pokochaj się, a wtedy jesteś w stanie zrealizować wszystko i nic nikomu nie będziesz musiała udowadniać – mówi Sylwia Petryna, menedżerka, mentorka, trenerka, Petra Consulting. 
  • Pomimo że w naszym życiu pojawia się jakiś problem, jakaś trudność, to jeżeli jesteśmy wytrwałe i zdeterminowane to damy radę przezwyciężyć wszystkie trudności – mówi Emilia Osóbka, uczestniczka Forum. 
  • Powinniśmy wrócić do tej siły bycia razem i my intuicyjnie dążymy do tego, żeby się spotykać i żeby się tą energią karmić wzajemnie, mieć tę solidarność kobiecą. Ja często uczestniczę w takich spotkaniach, bo to nie jest tak, że te spotkania są dla was, ale ja też czerpię z kobiecej energii – mówi Małgorzata Ohme, dziennikarka, psycholożka. 
  • Żadne wsparcie nie jest tak piękne, otwarte, prawdziwe jak wsparcie drugiej kobiety. My kobiety świetnie się rozumiemy i potrafimy sobie pomagać choćby przytuleniem. Czasami  jest to totalnie bez słów –  Magdalena Zacharisiewicz, trenerka mentalna, coach. 
  • Trzeba walczyć o swoją pozycję, trzeba wychodzić do ludzi. Te czasy, że się schowało i było się szarą myszką się kończą. Teraz jest być albo nie być. Takie spotkania są do tego, żeby dać się poznać, polubić, poznać swoją energię i zarazić sobą  – mówi Izabela Tomiczek-Pitelok, Kobiecy Challenge.  
  • My coraz więcej potrafimy dać sobie pozytywnej energii i to mnie cieszy, że kobiety chcą. Jest coraz więcej osób, które chcą się spotykać, rozmawiać, słuchać, wzmacniać, inspirować innymi kobietami i to jest fajne –  Ewelina Miśko-Pawłowska, organizatorka I Forum Prawo Kobiet, prezeska Fundacji Prawo Kobiet.  

Zobacz również

We Wrocławiu już po raz czwarty została zorganizowana konferencja Management 360, która jest skierowana do managerów, ale też do wszystkich osób, które są zainteresowane zarządzaniem. Do udziału w tegorocznej edycji zostało zaproszonych ponad 20 prelegentów, którzy opowiadają uczestnikom między innymi o tym, jak współpracować z klientami, jak przeprowadzać trudne rozmowy oraz na temat młodego pokolenia w pracy. Konferencja rozpoczęła się 20 września i potrwa do 22 września.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy