Przełamywanie barier, walka o siebie, rozwijanie pasji – I Forum Prawo Kobiet we Wrocławiu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Tak naprawdę nikt nie spodziewał się takiej frekwencji. I Forum Prawo Kobiet skupiło ponad 150 kobiet. To kobiety niezwykłe. Kobiety, które są liderkami, prezeskami, kobietami sukcesu, ale przede wszystkim wojowniczkami. To kobiety, które walczą o swoją pozycję, życie, szczęście i prawo samostanowienia o sobie. Były łzy, dużo wzruszeń i mnóstwo pozytywnej energii.
  • Kobieco przy kawie o prawie i projekt Prawo Kobiet jest dla każdej kobiety, niezależnie od jej statusu społecznego,  majątkowego, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania. Dla każdej. Staramy się być otwarte, na luzie. Jak chcesz przyjść w dresie to przychodzisz w dresie, w bluzie, w bytach na obcasie i płaskich i podejmujemy tematy, które są bliskie każdej kobiecie.  Psychologia, relacje, komunikacje, prawo, podatki. Staramy się rozmawiać i poruszać takie tematy, które są ważne i to wynika z naszych rozmów prywatnych, więc ja wybieram prelegentów, żeby ta tematyka była interesująca – mówi Ewelina Miśko-Pawłowska, organizatorka I Forum Prawo Kobiet, prezeska Fundacji Prawo Kobiet.  
  • Na tej sali 150 kobiet, energia na maksymalnie wysokim poziomie, ale to energia, która daje nam do myślenia, która kieruje nas w stronę wyjdź ze strefy komfortu i zacznij coś zmieniać w swoim życiu, bo marzenia się nie spełniają, tylko trzeba je realizowaćMagdalena Zacharisiewicz, trenerka mentalna, coach. 
  • Ja pracując z kobietami w programie „Jesteś wystarczająca” pokazuję – odnajdź siebie, bądź dla siebie dobra, pokochaj się, a wtedy jesteś w stanie zrealizować wszystko i nic nikomu nie będziesz musiała udowadniać – mówi Sylwia Petryna, menedżerka, mentorka, trenerka, Petra Consulting. 
  • Pomimo że w naszym życiu pojawia się jakiś problem, jakaś trudność, to jeżeli jesteśmy wytrwałe i zdeterminowane to damy radę przezwyciężyć wszystkie trudności – mówi Emilia Osóbka, uczestniczka Forum. 
  • Powinniśmy wrócić do tej siły bycia razem i my intuicyjnie dążymy do tego, żeby się spotykać i żeby się tą energią karmić wzajemnie, mieć tę solidarność kobiecą. Ja często uczestniczę w takich spotkaniach, bo to nie jest tak, że te spotkania są dla was, ale ja też czerpię z kobiecej energii – mówi Małgorzata Ohme, dziennikarka, psycholożka. 
  • Żadne wsparcie nie jest tak piękne, otwarte, prawdziwe jak wsparcie drugiej kobiety. My kobiety świetnie się rozumiemy i potrafimy sobie pomagać choćby przytuleniem. Czasami  jest to totalnie bez słów –  Magdalena Zacharisiewicz, trenerka mentalna, coach. 
  • Trzeba walczyć o swoją pozycję, trzeba wychodzić do ludzi. Te czasy, że się schowało i było się szarą myszką się kończą. Teraz jest być albo nie być. Takie spotkania są do tego, żeby dać się poznać, polubić, poznać swoją energię i zarazić sobą  – mówi Izabela Tomiczek-Pitelok, Kobiecy Challenge.  
  • My coraz więcej potrafimy dać sobie pozytywnej energii i to mnie cieszy, że kobiety chcą. Jest coraz więcej osób, które chcą się spotykać, rozmawiać, słuchać, wzmacniać, inspirować innymi kobietami i to jest fajne –  Ewelina Miśko-Pawłowska, organizatorka I Forum Prawo Kobiet, prezeska Fundacji Prawo Kobiet.  

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy