Usługi biznesowe wrocławskiego lotniska

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Wakacje się zakończyły, ale ruch na wrocławskim lotnisku się nie zmniejszył. Zwłaszcza w takim okresie jesienno-zimowym coraz więcej pasażerów korzysta między innymi z usług biznesowych Portu Lotniczego Wrocław. Tym razem opowiemy państwu o strefie VIP i o strefie Executive Lounge wrocławskiego lotniska oraz o tym, kto i na jakich zasadach może z nich skorzystać.

-Ruch na wrocławskim lotnisku, ruch biznesowy przede wszystkim, nieustannie rośnie. Już w najbliższym czasie, bo w listopadzie, mamy pierwszy połączenie do Seulu, a także w sezonie zimowym dojdzie nam drugie połączenie dzienne do Amsterdamu oraz trzecie połączenie w tygodniu do Zurychu, a w sezonie letnim czekamy już niecierpliwie na naszego nowego całkowicie przewoźnika, bo zacznie od nas latać Finner, do Helsinek. W związku z tym, no zapotrzebowanie na serwisy, usługi biznesowe ciągle rośnie – mówi Izabela Prażmowska, dyrektor ds. Zarządzania Terminalem.

Usługa VIP Pass na lotnisku we Wrocławiu jest to ekskluzywna oferta, która zapewnia najwyższy poziom obsługi od momentu przybycia pasażera na lotnisko, do momentu wejścia na pokład samolotu. Najważniejszą zaletą tej usługi jest tak naprawdę oszczędność czasu, co w podróżach biznesowych jest niezwykle ważne. W skład tej usługi wchodzi wiele udogodnień, m.in. indywidualna odprawa biletowo-bagażowa, kurtuazyjna kontrola bezpieczeństwa dla pasażera, dostęp do salonu VIP wraz z przekąskami i barem, przejazd limuzyną – z i do samolotu – oraz wyszkolona obsługa, która zadba o wszystkie aspekty podróżnego przed jego odlotem –  mówi Mikołaj Gendera, koordynator VIP & Business Service, Port Lotniczy Wrocław.

Zarezerwować usługę VIP Pass na wrocławskim lotnisku można na dwa sposoby: drogą mailową lub telefoniczną. Wszystkie numery kontaktowe i adres mailowy znajdują się na stronie airport.wroclaw.pl w zakładce „VIP & Business Service”.  Oprócz usługi VIP Pass pasażerowie, którzy korzystają z wrocławskiego lotniska w celach biznesowych oraz turystycznych i którzy chcą w komfortowych warunkach poczekać na swój rejs, mogą także skorzystać ze strefy Executive Lounge Portu Lotniczego Wrocław. Jest to poczekalnia o podwyższonym standardzie, w pełni dostosowana do potrzeb pasażera.

Salonik znajduje się w hali odlotów. Może z niego skorzystać tak naprawdę każdy, kto wykupi sobie wejście lub posiada specjalne uprawnienia. Pasażerowie w saloniku mogą skorzystać z urozmaiconej oferty przekąsek, ciepłych dań i alkoholi. Również mają dostęp do świeżej prasy. Mamy też strefę odpoczynku, jak  również miejsce dla palaczy. Opcja, z której chętnie korzystają nasi pasażerowie jest przejście przez kontrolę dokumentów. To jest szybkie przejście, gdzie nasza załoga przeprowadza pasażera do kontroli dokumentów bez kolejki – mówi Khrystyna Peteletska, koordynatorka VIP & Business Service, Port Lotniczy Wrocław.

W takiej poczekalni pasażerowie mogą korzystać z jedzenia i napojów w nieograniczonej ilości. Co więcej znajdują się tutaj także monitory, na których wyświetla się informacja na temat odlotów, co pozwala osobom odlatującym obserwować dane na temat swojego rejsu. Dodatkowo są też cały czas ogłaszane komunikaty. Salonik jest czynny codziennie od 4:00 rano do godziny 21:30, a także 2h przed każdym rejsem czarterowym. Zarezerwować miejsce w saloniku Executive Lounge Portu Lotniczego Wrocław można przez stronę internetową wrocławskiego lotniska, jak również wykupić wejście już bezpośrednio na miejscu.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy