Wrocław. Jak będzie wyglądał Sylwester?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Wrocławski rynek już pięknieje, a miasto szykuje się na świąteczno-noworoczny czas. Montowane są już pierwsze ozdoby świąteczne, a także budowana jest wrocławska choinka. Jak jednak będzie wyglądał tegoroczny Sylwester? Wiemy już, że odbędzie się we Wrocławiu największa domówka na świecie!

Ten Sylwester będzie inny, bez wielkiej sceny, wielkich gwiazd i konfetti, ale za to z domówką transmitowaną w internecie. Reżyserem wydarzenia jest wrocławski dziennikarz Paweł Gołębski.

– My zorganizujemy taką domówkę w jednym z mieszkań we Wrocławiu. Na tej naszej artystycznej domówce będą piosenkarze, aktorzy, ciekawe osobowości i oni też będą rozsiani po różnych pokojach. Ktoś będzie w kuchni gotował, ktoś w łazience, a to tego wszystkiego wy, czyli to będzie takie wspólne zorganizowanie imprezy – mówi reżyser wrocławskiego Sylwestra, Paweł Gołębski.

Na którą zaproszeni są wszyscy wrocławianie. Podczas wydarzenia odbędzie się wiele łączeń na żywo z wrocławianami, a to wszystko online. Każdy może się włączyć w tworzenie tej imprezy.

– Każdy będzie mógł wejść na stronę zobaczyć, co się dzieje zarówno w centrum dowodzenia, jak i będziemy się łączyć z różnymi gwiazdami, jak i mieszkańcami Wrocławia – mówi Tomasz Myszko-Wolski, Biuro Prasowe UM Wrocławia.

Zespół domówki cały czas powstaje. Jasne jest to, że będzie to sylwester, który zapamiętamy. Północ w tym roku także będzie wyjątkowa.

– Na ekranie zobaczymy kilkaset różnych osób, które będą sobie składać życzenia. Przede wszystkim tego, żeby następny rok był lepszy niż ten – dodaje reżyser wrocławskiego Sylwestra, Paweł Gołębski.

Wrocławianie mogą współprowadzić te zabawę, każdy będzie mógł na kilka minut się połączyć i powiedzieć, jak spędza sylwestra, a także można zgarnąć nagrody. Transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach miejskich Wrocławia.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy