WSH. Twoja opcja kariery. Darmowe spotkania dla studentów

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Wyższa Szkoła Handlowa stworzyła nową opcję kariery dla studentów, mimo pandemii uczelnia organizuje spotkania online, dzięki którym można poznać przedstawicieli różnych firm i znaleźć pracę.

– Tłumaczymy, wspieramy studentów w zakresie takich umiejętności, jak napisanie dobrego, atrakcyjnego CV dla pracodawcy, czy mówimy jak przebyć rozmowę rekrutacyjną, na której bez stresu odpowiemy na pytania, a także o tym, jak obecnie szukać praktyk, staży i pracy w tym trudnym pandemicznym okresie – mówi Kamila Pihur, kierowniczka Biura Karier w Wyższej Szkole Handlowej.

Tego uczą się studenci podczas zajęć. W trakcie spotkania można poznać na przykład nowych pracodawców, a także zapoznać się z ofertami pracy.

– Jesteśmy otwarci na studentów. W niektórych ofertach nie są wymagane specjalne uprawnienia, czy nawet doświadczenie. Na przykład szukamy obecnie pakowaczy do fabryki na Psim Polu. Zapraszamy na naszą stronę www.interkadra.pl tam można znaleźć więcej ofert pracy – mówi Agnieszka Ozga, kierownik biura w Interkadra sp. z o.o.

Spotkania „Twoja Opcja Kariery” Biura Karier WSH cieszą się dużym zainteresowaniem. Podczas zająć uczestniczyło w zajęciach ponad stu studentów. Dla uczestników podczas spotkania dostępni byli różni eksperci, a także doradcy z Biura Karier Wyższej Szkoły Handlowej. Spotkania będą odbywać się co miesiąc.

– W następnym miesiącu mamy spotkanie dedykowane kierunkowi Turystyka, gdzie też mówimy o specyfice branży związanej z zarządzaniem, czy logistyką – dodaje Kamila Pihur.

Biuro Karier Wyższej Szkoły Handlowej jest otwarte na wszelką pomoc i zaprasza także na konsultacje online.

Zobacz również

W najbliższy piątek 23 lutego na Dużej Scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu zostanie zagrany spektakl „Kaligula” w reżyserii Roberta Czechowskiego. Warto przyjść i zobaczyć ten spektakl chociażby ze względu na to, że będzie to jeden z ostatnich spektakli, który zostanie zagrany na Dużej Scenie. Przypomnijmy, że już w kwietniu rozpocznie się tutaj remont.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy