Zimowe Krośnice

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Zajęcia artystyczne, warsztaty i bal karnawałowy dla dzieci. Ale gmina Krośnice przygotowując się do ferii zimowych nie zapomniała także o tych nico starszych mieszkańcach.

Od dwóch lat funkcjonują u nas kluby seniora. Poprzedni rok zakończyliśmy z trzema klubami, a juz teraz mamy ich sześć. Mieszkańcy sami się do nas zgłaszają, z prośbą o tworzenie takich klubów. To są zajęcia rękodzielnicze, ale także spotkania towarzyskie  – mówi Krystian Okoń, dyrektor Centrum Edukacyjno-Turystyczni-Sportowego w Krośnicach. 

Gmina Krośnice zadbała także o najmłodszych. Zajęcia plastyczne i muzyczne z zakresu perkusji to tylko część atrakcji. Okres ferii zimowych to także dobra okazja do wyjazdów poza teren gminy. W programie nie zabraknie wyjazdu do kina czy parku trampolin. 

Mówimy tutaj o atrakcjach, które nie bedą się odbywały tylko w jednym miejscu. Nasza gmina ma 22 sołectwa i w trzech naszych ośrodkach – filach przygotowaliśmy mnóstwo zajęć – dodaje dyrektor Centrum.

Ważnym punktem będzie bal karnawałowy, który odbędzie się już w piątek 14 lutego w Bukowicach. Tam na dzieci czeka wiele atrakcji. 

   – Na pewno będzie ciekawie, jak co roku. Zaprosiliśmy animatora, który zajmie się dziećmi. Stroje, poczęstunek, gry i zabawy. Nie chciałabym wszystkiego zdradzać – podsumowuje Izabela Trzcińska, organizatorka zajęć dla dzieci. 

Rozwój zdolności plastycznych, muzycznych, a także tych sportowych. W gminie Krośnice każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy