AWF we Wrocławiu ogłosił dodatkową rekrutację – to szansa dla zapominialskich

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pierwszy etap rekrutacji na studia został zakończony, ale to nic straconego, bo Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu uruchomiła dodatkowy nabór.

– Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na studia stacjonarne oraz cały czas czekają miejsca na studia niestacjonarne. To osoby, które po maturze chciałyby związać się z naszą uczelnią, lubią pracę z drugim człowiekiem. Ta strona fizyczna, psychiczna jest dla nich bardzo istotna. Zapraszamy na nasze kierunki stacjonarne. Mamy „Bezpieczeństwo i porządek publiczny” – to nasz nowy kierunek, który chcielibyśmy uruchomić od tego roku. Jak również mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na kierunku kosmetologia. Myślę, że to zainteresuje również osoby, które jeszcze zastanawiają się, co rozpocząć w kolejnym roku akademickim – mówi dr Agnieszka Pisula-Lewandowska, prorektor ds. studenckich i sportu akademickiego, przewodnicząca komisji rekrutacyjnej.

Decyzję komisji rekrutacyjnej do 28 września do godziny 9 można zarejestrować się na ostatnie wolne miejsca.

– Bardzo się interesuję tematem jakiegokolwiek rozwoju związanego z ruchem i generalnie wysiłkiem fizycznym. Bardzo lubię wysiłek fizyczny i od roku bardzo jestem zajęty tym tematem. Troszeczkę się zamotałem, nie będę okrywać i nie dopełniłem formalności na czas, a jako że bardzo mi zależało na tej uczelni, to wziąłem udział w tej drugiej fazie. No i udało mi się na szczęście. Mam nadzieję, że właśnie uzyskam wszystkie potrzebne mi tutaj na tej uczelni wyniki i będę mógł, jakby pomagać ludziom dalej uświadamianie sobie, jak bardzo ważny jest ruch w życiu codziennym – stwierdził Hubert Cugowski, kandydat na studia AWF we Wrocławiu.

Zostały ostatnie wolne miejsca na bezpłatne studia stacjonarne drugiego stopnia na kierunkach, takich jak wychowanie fizyczne oraz terapia zajęciowa.

– AWF oferuje studentom szeroki wachlarz wiedzy, zarówno praktycznej, jak i teoretycznej. Uważam, że pod pewnymi względami przebija niektóre prywatne uczelnie, na przykład dla kierunku kosmetologii, ze względu na poziom kształcenia – zauważył dr Piotr Załęcki, wykładowca na AWF we Wrocławiu, kierunek kosmetologia.

Komplet dokumentów należy złożyć do 28 września do godziny 14.

Zobacz również

Już od ponad 20 lat we Wrocławiu są organizowane różnego rodzaju kampanie informacyjne i edukacyjne w zakresie profilaktyki HIV. Są one skierowane do wszystkich mieszkańców Wrocławia, ale szczególnie do młodzieży. W tym roku tego typu kampania odbyła się pod hasłem „WROC.WIN.WITH.HIV”, która była skierowana do uczniów wrocławskich szkół. Do kampanii dołączyło 16 wrocławskich szkół i łącznie ponad 11 tysięcy uczniów. Podsumowaniem tej kampanii była konferencja, która odbyła się w przededniu Światowego Dnia Walki z AIDS.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy