Rośliny zamiast zakupów, edukacja zamiast teorii i ekologia w praktyce. We Wrocławiu odbyła się kolejna edycja „Zielonej Wymiany” organizowanej przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych. Mieszkańcy mogli wymieniać się sadzonkami, uczestniczyć w warsztatach przyrodniczych oraz zdobywać wiedzę o ochronie środowiska i bioróżnorodności.
W programie znalazły się także budowa budek lęgowych, domków dla owadów, porady ekspertów oraz akcja „Krew za sadzonkę”, która połączyła ekologię z pomocą potrzebującym.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu echo24.tv. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz