Aktualności

Zamknij

Coś zielonego dla każdego

Mateusz Sławiński Mateusz Sławiński 09:28, 23.06.2026 Aktualizacja: 09:37, 23.06.2026
Skomentuj Coś zielonego dla każdego

Rośliny zamiast zakupów, edukacja zamiast teorii i ekologia w praktyce. We Wrocławiu odbyła się kolejna edycja „Zielonej Wymiany” organizowanej przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych. Mieszkańcy mogli wymieniać się sadzonkami, uczestniczyć w warsztatach przyrodniczych oraz zdobywać wiedzę o ochronie środowiska i bioróżnorodności.

W programie znalazły się także budowa budek lęgowych, domków dla owadów, porady ekspertów oraz akcja „Krew za sadzonkę”, która połączyła ekologię z pomocą potrzebującym.

 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu echo24.tv. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%