Szkoła, na którą warto było czekać.
Jeszcze zanim zabrzmi ostatni dzwonek odbył się odbiór techniczny nowej części Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Tyńcu Małym.
Inwestycja robi wrażenie, a już we wrześniu zarówno stara jak i świeżo otwarta cześć wypełnią się najmłodszymi mieszkańcami Gminy Kobierzyce.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu echo24.tv. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz