Kwiaty, podziękowania i słowa piosenki o tym, że „to już było i nie wróci więcej”. Dla wieloletniej dyrektorki Szkoły Podstawowej w Wysokiej tegoroczny ostatni dzień roku szkolnego było jednocześnie symbolicznym zakończeniem dziesięcioletniej pracy z placówką, którą współtworzyła od pierwszego dnia jej istnienia.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu echo24.tv. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz