W debacie „Echo Dolnego Śląska” o stanie służby zdrowia i inwestycji w podwrocławskiej Miękini rozmawiały radne Sejmiku Województwa Dolnego Śląska: MAŁGORZATA CALIŃSKA-MAYER, PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ,MAGDALENA PIASECKA, KOALICJA OBYWATELSKA i KATARZYNA LUBINIECKA-RÓŻYŁO, RADNA NIEZRZESZONA
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu echo24.tv. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz