Plebiscyt AWF Wrocław tym razem online!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Tradycja tego wydarzenia sięga już 28 lat, jednak w tym roku po raz pierwszy odbędzie się ono w nieco innej formie. Plebiscyt „Życia Akademickiego” na najlepszego sportowca i trenera AWF Wrocław i Klubu Sportowego AZS-AWF Wrocław tym razem będzie można obejrzeć z domowej kanapy.

Chcieliśmy utrzymać właśnie tę tradycję, żeby nie było przerwy, ponieważ w tym roku odbędzie się ta gala po raz 28. Część z naszych sportowców w trudnych warunkach, ale brała udział w zmaganiach sportowych – do marca, później w okienku wakacyjnym lub w październiku-listopadzie. Odnieśli wiele sukcesów. Chcieliśmy właśnie tę grupę uhonorować. Sportowców, ale także pracowników i trenerów naszej uczelni i klubu sportowego. Tak, żeby tradycji stało się zadość – mówi Agnieszka Pisula-Lewandowska, prodziekan ds. studenckich i sportu akademickiego AWF Wrocław.

Od momentu wybuchu pandemii ten rok był trudny dla sportowców i trenerów. Przełożone zostały Igrzyska Olimpijskie w Tokio, a do tego wszystkie zawody, o ile się odbywały, to bez udziału publiczności. Wrocławski AWF tym bardziej chce uhonorować zawodników.

Staramy się właśnie podkreślić to, co udało się zdobyć i to, że pokonali pewne bariery. Pojawiły się też nowe osoby na naszej uczelni, więc tutaj chcemy ich uhonorować w kategorii debiutu. My zawsze patrzymy pozytywnie i wierzymy, że ten okres jeszcze lepiej pomoże przygotować się do igrzysk olimpijskich, a nasi sportowcy wystartują, a w przyszłym roku będziemy hucznie świętować ich sukcesy – zaznacza Agnieszka Pisula-Lewandowska, prodziekan ds. studenckich i sportu akademickiego AWF Wrocław.

Tegoroczny – 28. Plebiscyt „Życia Akademickiego” we wtorek 23 marca o godz. 19:00.

Tylko osoby prowadzące będą znajdowały się w tym budynku P4 na terenie Stadionu Olimpijskiego, a wszyscy goście i sponsorzy będą łączył się przez platformę Zoom. Wszystkich, którzy będą chcieli nas oglądać zapraszamy na nasz kanał YouTube – podkreśla Agnieszka Pisula-Lewandowska, prodziekan ds. studenckich i sportu akademickiego AWF Wrocław.

Zobacz również

Po katastrofie z 2022 roku Odra nadal jest w bardzo kiepskim stanie. Marszałek Sejmu Szymon Hołownia spotkał się dzisiaj ze środowiskiem proekologicznym Wrocławia, aby przedyskutować to, co można zrobić, aby poprawić stan jakości rzeki Odry oraz innych rzek w Polsce.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy