Aktualności

Zamknij

Kobierzyce najsilniejszą gminą w Polsce

Oliwia Heleniak Oliwia Heleniak 16:34, 28.06.2026
Skomentuj Kobierzyce najsilniejszą gminą w Polsce

 

Na niebie ponad 30 stopni, ale dla nich to nie jest najcięższe wyzwanie dnia. Kobierzyce po raz kolejny ugościły najsilniejszych Polaków w ramach Pucharu Polski Strongmanów.

 

[YT]https://youtu.be/HNdrlqPCnRg[/YT]

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu echo24.tv. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%