Zagraj o mentoring. Unikatowy program na Uniwersytecie Ekonomicznym

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu to uczelnia, która od lat wspiera biznesowe inspiracje swoich studentów, absolwentów i pracowników naukowych. Jesteśmy we wrocławskim inkubatorze, z którym współpracuje zespół ekspertów. To zarówno naukowcy, jak i biznesowi praktycy, którzy wspierają, pomagają tym, którzy takiej pomocy potrzebują. I to właśnie tu rusza piąta edycja konkursu „ Zagraj o mentoring”.

Program skierowany jest do młodych, innowacyjnych startupów, młodych innowatorów z niezwykłymi pomysłami. Czekamy na zgłoszenia do 30 kwietnia – mówi Patrycja Modrzejewska, dyrektor inQUBE UE we Wrocławiu.  

Organizatorzy podkreślają, co w tym programie jest naważniejsze. 

Możliwość doradztwa, konsultacji swoich pomysłów z tymi, którzy stworzyli wiele takich firm jest nieoceniona, żeby taki startup – zamiast dryfować – wiedział, jaki jest cel i jak do niego dojść – mówi Patrycja Modrzejewska, dyrektor inQUBE UE we Wrocławiu.  

Zwycięzcy mogą liczyć na udział w programie mentoringowym stworzonym przez Sebastiana Kulczyka i nauczyć się, jak rozwijać swój biznes – mówi Michał Terlecki, koordynator procesów consultingowych inQUBE UE we Wrocławiu.  

Wielu młodych inwestorów już się o tym przekonało. 

Miałem przyjemność w kilku takich projektach brać udział. Byłem w Dolinie Krzemowej – niezwykłe doświadczenie. Bardzo to przyśpieszyło nasz rozwój i wybiło nam z głowy wiele pomysłów, które okazywały się niedopracowane – podkreśla Bartłomiej Postek, pełnomocnik rektora UE ds. strategii współpracy z biznesem. 

Dziś przedstawiciele jednego z wrocławskich startupów brali udział w tzw. śniadaniu z inwestorem. Konsultacje z jednym z najlepszych specjalistów trwały prawie godzinę i były spełnieniem wielu oczekiwań młodych przedsiębiorców. 

Dostaliśmy bardzo dużo przydatnych informacji, rozwiązań, które możemy wprowadzić w życie dość szybko, wskazano problemy, które na nas czekają –  mówi Mateusz Stelmach z firmy Jointhubs z Wrocławia. 

Pokazano nam, że możemy do celu dojść krótszą i łatwiejszą drogą – mówi Mati Stachowicz z  firmy Jointhubs z Wrocławia. 

Finał konkursu odbędzie się 15 czerwca.      

Zobacz również

Zamek Piastowski w Jaworze jest miejscem, które przez sporą część swojej historii pełniło funkcję więzienia, zarówno nazistowskiego, jak i komunistycznego. Jednak pod koniec lat 80. artystyczne środowiska zaczęły wykorzystywać jego przestrzeń do twórczości artystycznej. Obecnie jest to miejsce alternatywnej sztuki i muzyki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy