Aktualności

Zamknij

Przestrzeń dla dolnośląskiego dual-use. Czy warto wejść na ten rynek?

Nadia Szagdaj Nadia Szagdaj 13:59, 23.06.2026 Aktualizacja: 14:00, 23.06.2026
Skomentuj Przestrzeń dla dolnośląskiego dual-use. Czy warto wejść na ten rynek?

Dual-use w niemal każdej gałęzi przemysłu zaczyna być kwestią „do rozważenia”. O podwójnym zastosowaniu myślą również dolnośląscy przedsiębiorcy, m.in. zgromadzeni wokół Wrocławskiego Parku Przemysłowego przy Dozamelu.

Jedną z przestrzeni, w której przedsiębiorcy planujący lub już działający na rynku dual-use jest Centrum Usług Dźwignicowych. Firmy widzą potencjał w rynku Dual-use. Możliwości współpracy poszukiwano podczas Synergy Day w Dozamelu.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu echo24.tv. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%