Aktualności

Zamknij

Kradzież i paserstwo z narkotykami w tle

Mateusz Leszczyna Mateusz Leszczyna 14:00, 23.06.2026
Skomentuj Kradzież i paserstwo z narkotykami w tle

Siłowe wejście do zamkniętej komórki i zatrzymanie dwóch poszukiwanych przestępców. Zgorzeleccy i bogatyńscy policjanci rozbili kryminalny duet odpowiedzialny za serię włamań do lokalnych placówek handlowych. Kryminalni wpadli na trop mężczyzn na jednej z posesji w Bogatyni. Zaskoczeni sprawcy próbowali ukryć się przed mundurowymi w zamkniętym pomieszczeniu gospodarczym. Główny podejrzany to czterdziestosiedmioletni mężczyzna, który włamywał się do marketów, aptek oraz sklepów ze sprzętem elektronicznym. Zrabował między innymi towar warty ponad dwadzieścia tysięcy złotych, a także gotówkę i alkohol. Łącznie udowodniono mu cztery włamania i jedno usiłowanie, a wszystko to w warunkach powrotu do przestępstwa. W ręce policjantów wpadł także jego czterdziestodwuletni wspólnik. Odpowie on za paserstwo skradzionego sprzętu oraz posiadanie narkotyków. Mundurowi zabezpieczyli przy nim marihuanę i metamfetaminę, z których można było przygotować blisko dwieście porcji handlowych. Obaj zatrzymani przyznali się do winy. Za popełnione przestępstwa grozi im do dziesięciu lat więzienia, jednak w przypadku starszego z nich, z uwagi na recydywę, kara ta może zostać dodatkowo zaostrzona.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu echo24.tv. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%