Mieszkania dla medyków

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Biały personel, który w obecnej sytuacji znajduje się na pierwszej lini frontu walki z koronawirusem jest najbardziej narażony. W Bolesławcu właściciel sieci mieszkań postanowił pomóc.

Roman Gałuszka na co dzień jest właścicielem sieci mieszkań. W związku z pandemią koronawirusa postanowił pomocy personelowi medycznemu, który po zakończonym dyżurze nie chce narażać swoich bliskich.

Stwierdziliśmy, że taka akcja jest potrzebna. Rozpowszechniliśmy ją wśród personelu medycznego szpitala w Bolesławcu. Oni mogą się z nami kontaktować i wtedy my możemy pomóc – mówi Roman Gałuszka, właściciel Boleslavia Apartments.

Do tej pory właściciel udostępnił cztery mieszkania, w których jest zakwaterowane osiem osób. Na razie akcja ma trwać do końca kwietnia, jednak może się przedłużyć.

Obecnie dysponujemy kilkoma mieszkaniami na terenie Bolesławca, które są w pełni wyposażone – dodaje właściciel.

We Wrocławiu pojawiły się także apartamenty na kwarantannę, które można wynająć jako biuro lub mieszkanie dla całej rodzinny. 

Zmodyfikowaliśmy naszą ofertę biznesową, dzięki której nasi partnerzy mogą odbywać kwarantannę w naszych apartamentach – podsumowuje Agnieszka Orczyk, Branch Manager Exlusive Aparthotel  Marina

Sytuacja związana z koronawirsem sprawiała, że wiele branż modyfikuje swoje usługi.

Zobacz również

Już w piątek o godzinie 19:20 zapraszamy na premierową emisję naszego nowego programu „W trosce o świat”. W pierwszym odcinku nowej ekologicznej serii opowiemy o wrocławskich autobusach elektrycznych, klastrach energii oraz stacjach wymiany baterii w komercyjnych pojazdach elektrycznych. Zapraszamy do oglądania.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy