Specjalny koncert dla seniorów z DPS-u!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Z okazji Dnia Babci i Dziadka Fundacja Veritas stworzyła specjalny koncert dla seniorów z Domu Pomocy Społecznej przy ul. Karmelkowej we Wrocławiu. Podopieczni bardzo się cieszyli, a o to właśnie chodzi, żeby w te szczególnie dni na ich twarzach pojawił się uśmiech.

– Życzymy wszystkim zdrowia, miłości i radości. Zapraszamy na koncert – mówi Weronika Szulc-Kowol, Fundacja Veritas.

– To szczególny dzień i wydarzenie dla naszych podopiecznych. Teraz z powodu pandemii nie było możliwości kontaktu z osobami z zewnątrz i to, że się pojawiła taka inicjatywa, to taki uśmiech, coś miłego – mówi Marzena Nowaczyk, Dom Pomocy Społecznej przy ul. Karmelkowej we Wrocławiu.

– W dużej mierze wychowywała mnie babcia, która ma już 88 lat i teraz podczas pandemii nie bardzo może wychodzić z domu. Jedyne, co robi, to ogląda telewizję, dlatego cieszę się, że mogę teraz przekazać dobrą energię innym i dać coś od siebie – mówi Jakub Zaborski, piosenkarz.

– Fundacja Veritas pomaga prosto z serca osobom potrzebującym i stąd pomysł, żeby w tym magicznym dniu dostarczyć seniorom trochę uśmiechu i radości – podkreśla Weronika Szulc-Kowol, Fundacja Veritas.

I ten dzień został urozmaicony dzięki muzyce. Koncert, choć na chwilę, oderwał seniorów od pandemicznej rzeczywistości. Niestety z powodu reżimu sanitarnego, nie mogliśmy porozmawiać z seniorami z DPS-u, jednak po ich oklaskach, słychać było, że niespodzianka im się bardzo spodobała.

My również życzymy dużo zdrowia wszystkim wspaniałym babciom i dziadkom.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy